Facebook
Starostwo Powiatowe w Głubczycach Fanpage
Wersja dla słabowidzących
Wybierz język:
Spotkanie dla przedsiebiorcow.png Turniej - mini.png Opolska Niezapominajka 2017.png Otwarcie sezonu turystycznego.png TTPiGE 2018.png
 • Cykl spotkań OPOLSKIE DLA BIZNESU

  Jakie dotacje dla firm są jeszcze do wzięcia? Gdzie znaleźć unijne pożyczki bez opłat i prowizji? Ile pieniędzy jest do wzięcia na przeszkolenie pracowników? Tego wszystkiego dowiedzieć się można na spotkaniach z cyklu „Opolskie dla biznesu”.

 • Turniej Amatorów Badmintona o Puchar Starosty Głubczyckiego

  Starosta Głubczycki i Prezes LKS Technik Głubczyce serdecznie zapraszają w dniu 19.05.2018r. na Halę Sportową w Głubczycach gdzie odbędą się emocjonujące rozgrywki badmintonistów.

 • Ruszył konkurs Opolska Niezapominajka 2017

  Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej, najefektywniej działającej organizacji pozarządowej a także promocja wzorców działalności prospołecznych.

 • Otwarcie sezonu turystycznego

  Nasi zagraniczni sąsiedzi zapraszają na interesującą prezentację regionu turystycznego, która odbędzie się w dniu 28.04.2018r. w Opavie

 • Transgraniczne Targi Pracy i Giełdy Edukacji

  Szukasz pracy, interesuje Cię rozwój zawodowy, chcesz poznać oferty edukacyjne szkół i uczelni – przyjdź 18 kwietnia br. do głubczyckiego Ratusza. Podczas targów znajdziesz ciekawe oferty i porady ekspertów.

Dziś jest:
27 kwietnia
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Więcej Aktualności