KRUS - kurs e-learningowy dla dzieci pt."Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Głubczycach informuje, że w roku jubileuszu 30-lecia KRUS uruchomiono losowanie hulajnóg dla dzieci, które rozwiążą zadania i prześlą do Centrali KRUS certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia e-learningowego wraz z formularzem zgłoszeniowym

Udział w losowaniu jest bezpłatny i dobrowolny. Kurs jest ogólnodostępny na stronie: prewencja.krus.gov.pl i adresowany do dzieci urodzonych w latach 2007 - 2015.

Zgłoszenia /druk w załączeniu/ można przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres e-mail: .

Celem działania jest promowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

csm_Plakat_kursu_e-lerning_2021_2b727be996 (1).jpeg

Zasady przyznawania hulajnóg są dostępne na stronie www.krus.gov.pl - https://krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja.

Do rozlosowania pozostaje 100 hulajnóg.